Home > دانشگاه
Viewed 46 times 5 Answers
0

بین این دانشگاه و دانشگاه ممفیس آمریکا ، کدوم رو انتخاب کنم ؟ ?میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

2021-09-25 12:16:00 Montreal دانشگاه #راهنمایی بفرمایید
5 Reply

سلام. اگر رفت و آمد راحت تر براتون مهمه کانادا گزینه ی بهتریه بخاطر ویزای مالتیپل. فاندتون کاملا اوکی هست برای زندگی. بخاطر شهریه پایین این دانشگاه. وگرنه اگر آمریکارو رو پذیرش فول فاندش و دارین و براتون رفت و آمد مهم نیست، آمریکا گزینه ی بهتریه بخاطر کار بیشتر و احتمالا فاند بیشتر اقامت گرفتن آمریکا ممکنه سخت تر باشه. با جمیع این موضوعات تصمیم نهایی رو خودتون باید بگیرین. من باشم میگم هر کدوم که سریع تر روندش طی میشه و میتونین از کشور خارج شین‌گزینه ی بهتریه. هرچند هر دو انتخاب شماهم انتخاب های خوبیه. موفق باشین

2021-09-25 12:51:00

ممفیس شهر چندان خوبی نیست، نمیگم بری اونجا پشیمون میشی ولی ببشتر در مورد این شهر تحقیق کن

2021-09-25 12:53:00

ممنونم

2021-09-25 14:44:00

تحقیق کردم میگن ایالت تنسی خیلی خوبه اما شاید ممفیس اونطور که شما میگید باشه

2021-09-25 14:44:00

سلام دوست عزیز به نظر من انتخاب این دو گزینه به شرایط و زاویه ی دید فردهم بستگی داره مثلا یک موردی که برای من به دلیل لزوم بررسی پزشکی هر ۶ ماهه، قاعدتا مهمه جاییه که بیمه و دسترسی راحت تر به امکانات پزشکی داشته باشه اما خب خواهر من امریکا هستن و برخی سختی ها در این مورد باعث شد من کانادا رو ترجیح بدم اما از طرفی امریکا از نظر تنوع و کثرت سرزمینی بهتر از کانادا هست و برای کسیکه مثلا عاشق سفر هست اونجا تمومی نداره از طرفی این بحث اقامتی خب برای بچه هایی که امریکا رو انتخاب میکنن جای تردید باز میکنه انشاالله بهترین انتخاب رو داشته باشید

2021-09-26 02:05:00

QAmon

Similar Question:

#راهنمایی بفرمایید
Ask a Question